Aktuality

Postřehy diváků a dojmy jezdců

Vážená redakce Pony Expressu :-),
ráda bych se s Vámi podělila o dojmy z nedělního Pony Expressu v Suchdole nad Odrou-Kletné.
Osobně si myslím, že to byla velmi příjemně strávená neděle pro děti i dospělé. S napětím jsme očekávali příjezdy jezdců a rádi zaslali pozdravy z této akce našim přátelům a příbuzným, kteří se nemohli zúčastnit. Celé odpoledne bylo prosyceno kovbojskou atmosférou, znásobenou country písničkami skupiny Smečka, jízdami na koních, různými soutěžemi a atrakcemi. Jen více takových akcí a již se moc těším na jubilejní 25. ročník. Poděkování patří pořadatelům a všem, kteří se nám o krásnou neděli postarali.

M.

Zdravím Vás.
Ještě jednou děkuji za pozvání na tuto ojedinělou a zajímavou akci. Na Pony Expressu jsem byl poprvé a musím říct, že už teď se těším na další ročník. Moc se mi líbily ukázky ježdění, na můj vkus ale byly trošku krátké. Celkovou zábavu hodně oživily soutěže, ať už to bylo vyskakování do sedla nebo souboj vodními pistolkami. Country kapela hrála výborně.

Hezký den a nashle na dalším ročníku Pony Expressu,

René Folvarčný – TOKALA SHA WESTERN SADDLERY

Dobré odpoledne!
Jako představitel městyse Suchdolu nad Odrou bych letošní ročník Pony Expressu u nás na Kletném hodnotil velmi vysoko. Spolupořadatelství Agrosumaku akci výrazně prospělo, pořadatelů bylo dostatek a měli pod kontrolou každou maličkost. Program byl bohatý a zajímavý. Umístění za bistrem mělo své výhody (vše bylo na dosah ruky – doprovodný program, občerstvení, prodejci, dále moderátor i kapela byli výborně slyšet), které převážily nad drobnými nevýhodami trochu stísněného prostoru (např. dojezd a odjezd poštovních jezdců vidělo jen málo diváků, protože si vzájemně zacláněli, ale to se dá do dalších ročníků dořešit).

Se Suchdolu zdraví
Richard Ehler, starosta

Milá paní redaktorko,
jsme příznivci Pony Expresu druhým rokem a pokud můžeme porovnat a zhodnotit 23. a 24.ročník, tak ten letošní 24.ročník byl organizačně mnohem lépe připravený co se týká programu VÝBORNÝ ,
i když nějaké mínus bylo v obsluze občerstvení. Ale to mínus smazala kapela Smečka. Zážitek byl suprový .

M.

Dojmy z jízdy od jezdců na 24. ročník XPC

Ahoj, tak na české západě větví se nám jelo dobře, vše na čas, jen ta tma!
Dík za optání!

Hezký den!
Josef Javůrek

Ahoj Lidko,
na našem úseku Rytířsko-Pokojov jsme neměli problém. Jelo se za hezkého počasí, tj. nebylo horko a nepršelo. Koně byli ve formě – jeli super, čas byl 50 minut.
Měla jsem sice ruku v sádře a poprve jela s brašnama – ale ten „svůj“ třetí ročník jsem si náležitě užila :-), abych si přezku doopravdy zasloužila.
Co říct … už teď se těšíme na další ročník.
tak ahojky
Hela Žáková a Jožka Daněk (Brno)

Vydáno 28.08.2008
Redaktor
http://www.suchdol-nad-odrou.cz/http://www.dverecag.cz/http://www.western-jaan.cz/