Aktuality

Velké radotínské rodeo se jede již po pětadvacáté …


,,, a zve všechny westernové jezdce či rodeové specialisty k účasti! Nebo alespoň k návštěvě! Ale nejen je, ale každého, kdo má rád vzrušující podívanou na čerstvém vzduchu!!
Pokud byste se chtěli tohoto pozoruhodného rodea zúčastnit jako jezdci, je třeba se nejprve stát členem Rodeo Corralu – CZ a pak … ostatně vše potřebné najdete na webových stránkách http://ceskerodeo.cz/.
Proč pozoruhodného?!? Protože je dnes jediným rodeem, které v hlavním městě Praze a Středočeském kraji „přežilo“ do dnešních dnů!! A rovněž, že rodeo je tradiční součástí mistrovství ČR, které vypisuje Rodeo Corral WI-CZ.
Za čtvrt století existence se rodeo v Praze 16 – Radotíně stalo pevnou součástí nejen rodeového kalendáře České republiky, ale i sportovně kulturního „cvrkotu“ v této části hlavního města. Letos otevře svoje brány v sobotu 20. května v 9:30 dopoledne. O programu si každý může udělat představu z přiloženého plakátu! Jen upozorňujeme na superdisciplínu Steer Wrestling, která se pojede nejen o Vítězný štít starosty Mgr. Karla Hanzíka, ale i o mimořádnou finanční prémii!! Vítěz celého rodea pak obdrží sedlo, které věnuje firma PINTO pana Maxe Hakena!!!
Pro veřejnost je samozřejmostí bohaté občerstvení a prodej atraktivního zboží v areálu! Děti se pak budou moci povozit v sedle huculských koníků. A večer pak rovněž již tradiční country bál pod širým nebem!
Srdečně zvou pořadatelé z TarpanClanu, z.s.
P. Binhack

 

Vydáno 06.05.2017
Lidka
#http://www.suchdol-nad-odrou.cz/http://www.western-jaan.cz/