Aktuality

Velké radotínské rodeo se jede již po pětadvacáté …

Velké radotínské rodeo se jede již po pětadvacáté …

,,, a zve všechny westernové jezdce či rodeové specialisty k účasti! Nebo alespoň k návštěvě! Ale nejen je, ale každého, kdo má rád vzrušující podívanou na čerstvém vzduchu!!
Za čtvrt století existence se rodeo v Praze 16 – Radotíně stalo pevnou součástí nejen rodeového kalendáře České republiky, ale i sportovně kulturního „cvrkotu“ v této části hlavního města. Letos otevře svoje brány v sobotu 20. května v 9:30 dopoledne. Připomeňme, že je dnes jediným rodeem, které v hlavním městě Praze a Středočeském kraji „přežilo“ do dnešních dnů!! A rovněž, že rodeo je tradiční součástí mistrovství ČR, které vypisuje Rodeo Corral WI-CZ.
     O programu si každý může udělat představu z přiloženého plakátu! Jen upozorňujeme na superdisciplínu Steer Wrestling, která se pojede nejen o Vítězný štít starosty Mgr. Karla Hanzíka, ale i o mimořádnou finanční prémii!! Vítěz celého rodea pak obdrží sedlo, které věnuje firma PINTO pana Maxe Hakena!!!
Pro veřejnost je samozřejmostí bohaté občerstvení a prodej atraktivního zboží v areálu! Děti se pak budou moci povozit v sedle huculských koníků. A večer pak rovněž již tradiční country bál pod širým nebem!
Srdečně zvou pořadatelé z TarpanClanu, z.s.
P.  Binhack

 

Vydáno 27.03.2017
Lidka
http://www.dverecag.cz/http://www.suchdol-nad-odrou.cz/http://www.western-jaan.cz/